Uroda

Najlepszy peeling do twarzy!

7 lipca 2016
najlepszy peeling yoskine

 

Przed wakacyjnym opalaniem warto zadbać, by skóra była dobrze wygładzona i pozbawiona martwego naskórka. Dzięki temu uzyskasz zdrową i jednolitą opaleniznę, która zostanie z Tobą na dłużej. Jak to zrobić? Odpowiedź jest prosta – zastosuj odpowiedni peeling.

Szafirowy Peeling Yoskine
Jako peelingu do  twarzy już od przeszło dwóch lat używam Szafirowego Peelingu Yoskine. Jeden z lepszych kosmetyków, jakie miałam EVER. Hit przez duże H! To według mnie, najlepszy kosmetyk tego typu do twarzy. Idealnie wygładza skórę nadając je delikatność i piękny blask.

 

Jak działa ten peeling?

Jest to peeling drobnoziarnisty czyniący cuda. A właściwie to bardzo dobrze czyni swoją powinność. Ma konsystencję pasty, a podczas użycia jest trochę szorstki, ale po spłukaniu twarzy wodą mam wrażenie nowo narodzonej skóry. I stan euforyczny. Kosmetyk jest bardzo wydajny, raczej nigdy nie będę mieć innego – nie dlatego, że tak wolno się zużywa, ale przez to, że dla mnie jest po prostu doskonały.

Jeśli chodzi o kwestię estetyczną (jak wiesz, ma ona dla mnie ogromnie duże znaczenie, czasem chyba większe niż to, jak dany kosmetyk się zachowuje :)), bardzo podoba mi się jego miętowy, pastelowy kolor. Już sam widok daje uczucie orzeźwienia. Srebrna nakrętka, natomiast, dodaje uczucie luksusu podczas używania. Kosmetyk ma delikaty i przyjemny zapach.

Polecam wypróbować!

kosmetyczne recenzje peeling yoskine pielęgnacja twarzy
kosmetyczne porady blog opinie najlepszy peeling
szafirowy peeleing recenzja beauty pielęgnacja twarzy

Photos by Monika

You Might Also Like