Uroda

Hit lata – rozświetlacz!

8 czerwca 2016
Hit-lata-rozświetlacz

Co musisz mieć w swojej kosmetyczce gdy pakujesz się na wakacje? 

Poznaj mój absolutny hit lata – rozświetlacz!
Zawsze zastanawiałam się, jak inne dziewczyny to robią, czego używają, że mają policzki pokryte połyskującym złotawym pyłkiem, który mieni się jak tylko musną go promienie słońca…
Jeśli chodzi o kosmetyki, nie jestem typem odkrywcy, nie chodzę po drogeriach i perfumeriach w poszukiwaniu niesamowitych rzeczy. Jeśli idę coś kupić, to dokładnie wiem, co to będzie – wcześniej zawsze czytam recenzje danego kosmetyku. Wolę sprawdzone produkty. Na przykład gdy osoba godna zaufania powie mi, że dany kosmetyk jest dobry i dlaczego. Idealnie jest wtedy, gdy zobaczę to na własne oczy.
Dlatego o istnieniu czegoś takiego jak rozświetlacz miałam mgliste pojęcie. Pewnego dnia, całkiem przez przypadek zobaczyłam makijażystkę, która polecała to właśnie cudo na swoim facebooku. Wyszukałam najbliższą Naturę (jest dostępny tylko tam) i pobiegłam. Zdaje  się  jednak, że więcej dziewczyn musiało dostać podobnego olśnienia, bo na miejscu Pani poinformowała mnie, że od kilku tygodni kosmetyk wyprzedaje się w ciągu jednego dnia… Pomyślałam, że pół Polski już pewnie go ma i teraz magiczny tajemniczy połysk wcale nie będzie taki niespotykany.
rozświetlacz-opinie-kosmetyki
Na szczęście załapałam się na niego nazajutrz, w dzień dostawy!
I wiesz co? Jest naprawdę super! Dodaje takiego pięknego blasku i jest niesamowicie lekki, dokładnie tak, jak to sobie wyobrażałam.
Mam w planach wprowadzenie letniej wersji mojego makijażu: zrezygnuję z różu, ciemniejszych cieni i kredek do oczu, a zastąpię to wszystko jedynie rozświetlaczem. Będzie lekko, świeżo i naturalnie.
Sprawdź sama, produkt kosztuje niecałe 15 zł!
W dekoracji udział biorą moje pędzle Real Techniques by Samantha Chapman – jedyne, najlepsze <3
opinie-recenzje-kosmetyki-uroda-pędzle
beauty-secret-recenzje-uroda

Photos by Monika

You Might Also Like