Inspiracje Uroda

Lakier do paznokci Golden Rose

13 lutego 2018

Golden Rose

Zapraszam Cię do mojego kolejnego wpisu poświęconego tematyce beauty. W tym sezonie stawiamy na kolor (im bardziej odważny, tym lepiej!) – zacznę więc od paznokci.

Lakier do paznokci jest jak dopełnienie całości. Odpowiednio dobrany do stylizacji będzie jej wspaniałym zwieńczeniem. Pokaże, że myślisz o wszystkim w najmniejszych detalach.

Lakier chroni płytkę paznokcia, dodaje uroku i skupia uwagę innych. Nie musi być wcale odważny i drapieżny. Możesz wybrać lekki kolor nude, który w piękny sposób podkreśli paznokcie, lub też zabawny kolor z brokatowym wykończeniem – wszystko zależy od Ciebie!

Kolor i rodzaj mogą dużo o tobie powiedzieć: wyrazić nastrój, pokazać styl i osobowość. Nie bój się eksperymentować.

My favorite nailpolish

Lakier do paznokci Golden Rose

Moim kolejnym odkryciem w kwestii lakierów do paznokci jest marka Golden Rose. Jak zapewne pamiętasz, dotychczas używałam lakierów Rimmel.

Wydaje mi się, że te z Golden Rose są o wiele trwalsze, a do tego ładniej i dłużej się błyszczą. Świetnie się je nakłada, mają gęstą konsystencję i szybko wysychają. Dodatkowo, wybór kolorów jest ogromny! Ja skupiłam się głównie na ciemniejszych barwach, ponieważ wyglądają o wiele bardziej elegancko. Wyjątkiem jest róż, który był wakacyjną odskocznią, a teraz wraca wraz z nieśmiałą jeszcze wiosną.

Z całego serca polecam!

Ciekawa jestem, jaki jest Twój ulubiony kolor na paznokciach.

 

All the colors

Najlepsze lakiery do paznokci

Pictures by Monika

You Might Also Like