Inspiracje Styl

Podróżuj stylowo

26 sierpnia 2017

Little black dress

 

Wakacje nie zwalniają z przywiązywania uwagi do ubioru. To, że wyjeżdżasz do miejsca, gdzie nikt Cię nie zna nie znaczy, że masz wyglądać byle jak.

Zachowaj swój styl

Jeśli Twoje ubranie wyraża Twoje nastawienie i osobowość, nawet nie przyjdzie Ci na myśl, by przemierzać piękne miasto w sportowych spodenkach i koszulce, jeśli oczywiście nie jest to codzienny element Twojego stylu.

Nie wiem, skąd bierze się przekonanie, że na wakacjach musimy ubierać się na sportowo, bo tak jest najwygodniej. Przecież w codziennych ubraniach nie cierpisz katuszy. Dlaczego więc nie zabrać ze sobą wszystkich tych pięknych rzeczy?

Wyznaję zasadę, że sami tworzymy naszą rzeczywistość, a także mamy ogromny wpływ na ludzi wokół nas. Jeśli zdecyduję, że ma być pięknie, ubiorę się w ulubione ubranie, będę wytwarzać taką właśnie aurę. I na pewno spotkam ludzi, którzy myślą i działają w podobny sposób.

Podejmij wyzwanie

Zachęcam Cię, zrób test: podróżuj stylowo! Sportowe sandały, spodenki, koszulkę i plecak zamień na sukienkę, ładne sandałki i torebkę. Na pewno zmieścisz w niej wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy!

O wiele lepiej poczujesz się wpasowując w klimaty nowych miejsc. Nie jak turystka, ale jako Ty.

Mała czarna

Do dzisiejszego zestawu wybrałam małą czarną, która pasuje absolutnie na każdą okazję. Idealnie sprawdzi się również do odkrywania nowych miejsc! Do tego piękny, słomiany kapelusz, który chroni przed słońcem. Czarna wstążka dodaje mu powagi i elegancji. W małej torebce zmieści się wszystko, czego będzie mi potrzeba. Jeśli dzień będzie zapowiadał się na nieco chłodniejszy, zawsze mogę zarzucić na ramiona lekki sweterek.

Ciekawa jestem, jak wyglądają Twoje wakacyjne zestawy?


Travel in style

Holidays do not excuse you from paying attention to clothing. The fact that you are going to a place where nobody knows you do not mean you can stop paying attention to how you look.

Keep your style

If your clothes express your attitude and personality, you will not even think of going to the beautiful city in sports shorts and t-shirts if, of course, this is not the everyday element of your style.

I do not know why people believe that on holiday we have to dress up in sports clothes in order to feel comfortable. After all, in your everyday clothes, you do not suffer tortures. So why not take all of these beautiful things with you?

I believe in the principle that we create our own reality, and we also have a huge impact on the people around us. If I decide that it will be beautiful, I will wear my favorite clothes and it will produce such an aura around me. And I’m sure to meet people who think and act in a similar way.

Take the challenge

I encourage you to do a test: travel in style! Change the sports sandals, shorts, t-shirt and backpack into a dress, nice sandals and handbag. You will surely fit all the necessary things in it!

You will feel much better in the atmosphere of new places. Not like a tourist but truly you.

Little black dress

Today I chose a little black dress, which fits absolutely for every occasion. It is also perfect while discovering new places! For this, I added a beautiful straw hat that protects from the sun. The black ribbon gives him seriousness and elegance. Everything I need will fit in my little bag. If the day is going to be a little cooler, I can always wear a lightweight sweater on my shoulders.

I wonder what is your holiday looks like?

Travel in style

Zaful Bag

Czarna sukienka

Tiger in the Flowers

Wakacyjny styl

Classic summer outfit

Travel in style

Pocztówka z wakacji

Photos by Eloi Rimmelspacher

Sukienka Orsay | Sandałki Mango | Kapelusz H&M | Pasek i torebka Zaful

Dress Orsay | Sandals Mango | Hat H&M | Bag and belt Zaful

You Might Also Like