Inspiracje Styl

Kosz na piknik!

4 sierpnia 2013
Piknik

 

Letnie wieczory i weekendy to, oprócz czasu spędzonego na tarasie, oczywiście pikniki!

A co jest kluczowe w pikniku? Oczywiście kosz na piknik!

Zadbaj o jakość

Wszystko, co jemy na świeżym powietrzu ma zupełnie inny smak. Dlatego warto korzystać z pięknej pogody i jak najczęściej aranżować wspólnie ze znajomymi posiłki na łonie natury. Organizacja takiego wypadu jak i samo celebrowanie czasu spędzonego z najbliższymi na wspólnym jedzeniu to dla mnie naprawdę niesamowite przeżycie.

Jeśli chodzi o lokalizację, nie musi to być tajemnicze miejsce rodem z „Pikniku pod wiszącą skałą” – czasem wystarczy polanka w parku czy ukwiecona łąka w na skraju lasu. Liczy się przede wszystkim dobre towarzystwo.

Podczas organizacji pikniku postaraj się, by stworzyć coś niezapomnianego – zadbaj o dodatki. Koc, naczynia, drobne akcesoria, które mogą umilić ten czas. To nie zabiera dużo czasu, a może sprawić, że będziesz długo powracać do tego wydarzenia w pamięci.

Kosz na piknik

Wszystko możesz zapakować do pięknego kosza – bo przecież nie pójdziesz z reklamówką! Ja na tą okazję wybrałam fioletowy, plastikowy kosz imitujący wiklinę. Jest bardzo trały, a w razie, gdyby się zabrudził, bez problemu można go umyć pod wodą.

Polecam gorąco!

Summer

Summer accessories

summer outfit

Summer skirt desigual

Kosz na piknik

Tiger in the Flowers

Piknik

Pictures by Eloi Rimmelspacher

 

Spódniczka Desigual | Bluzka Etam | Sandały
Tally Weijl | Bransoletka Fiu Bździu | Pierścionek House | Koszyk Prezent
 
 

You Might Also Like