Styl

Letnia sukienka w stylu retro

20 października 2014
Kolorowa sukienka letnia
 Czy można założyć sukienkę w stylu retro i wyglądać modnie i nowocześnie? Można! Zobacz, jak.

Co dzień gdy budzę się i widzę to błękitne niebo nie mogę uwierzyć, że połowa października już za nami! A pogoda taka piękna! Wczoraj w Krakowie można było nawet wygrzewać się na słońcu w krótkim rękawku!
Oby złota polska jesień rozpieszczała nas jak najdłużej.
Sukienka w stylu retro
Dziś przedstawiam Ci sukienkę w stylu retro idealną na jesienne dni. Żywe barwy kontrastują z pożółkłymi już liśćmi, ale są na tyle komplementarne, że idealnie komponują się z otaczającą przyrodą. Spójrz tylko na to delikatne rozcięcie na plecach i marszczenia na rękawach! Długość do kolan jest trudna w noszeniu – często optycznie skraca sylwetkę. Dlatego do sukienki dobrałam sandały na wysokim obcasie, również w stylu retro. Są podwyższone z przodu, więc chodzi się w nich wyjątkowo łatwo i wygodnie. Całość dopełnia delikatne, dziewczęca bransoletka.
Moje postanowienie jesienne: nosić więcej spódniczek i sukienek!

Every day when I wake up and I see the blue sky I can not believe that half of October is already behind us! And the weather is so beautiful! Yesterday in Cracow we could even soak up the sun in a short sleeve!
May the golden Polish autumn spoils us as long as possible.
Today I present you a dress in a retro style that is perfect for autumn days. Vivid colors contrast with the already yellowed leaves, but are so complementary that blend in perfectly with the surrounding nature.
My autumn resolve: wear more skirts and dresses!
 
sukienka w stylu retro
Moda vintage
stylizacja retro vintage
Letnie sandały na obcasie nude
Tiger in the Flowers
Woman seductive dress

Pictures by Eloi Rimmelspacher

 
Sukienka Asos | Sandały New Look | Torebka Vitage
Dress Asos | Sandals New Look | Bag Vitage

You Might Also Like