Inspiracje

Najlepszy prezent na Walentynki

12 lutego 2017
love breakfast coffee

śniadanie we dwoje elegance

Zdarza się, że nie mamy dla siebie czasu. Żyjąc intensywnym, szybkim rytmem mijamy się codziennie obiecując, że kiedyś to sobie wynagrodzimy. Znajdziemy wspaniały prezent, który pokaże całą naszą miłość.

girl smile coffee morning
Daj to, co masz najcenniejszego

Nic nie zastąpi jednak poświęconego czasu i obecności drugiej osoby. Na tym przecież opiera się związek – na zrozumieniu, drobnych gestach, pomocy w trudnych chwilach, momentach spędzonych razem.

Dlatego najlepsze, co możesz dać innym to swój czas, który jest najcenniejszym dobrem. Spróbuj znaleźć kilkanaście, kilkadziesiąt minut, które poświęcisz drugiej osobie. Bez telewizji, telefonu i innych rozpraszaczy.

Najlepszy prezent na Walentynki

Nowy początek

Dla nas takim momentem jest śniadanie. Początek dnia. Nowe możliwości i szanse nastrajają pozytywnie. Wiemy, że to może jedyna okazja w ciągu dnia, by spokojnie porozmawiać – później każdy pójdzie swoją drogą. Dlatego chcemy, by było wyjątkowo.

Ważne są dla mnie szczegóły, na przykład to, w jaki sposób jedzenie jest podane. Inaczej wygląda ser na plastikowej tacce z oderwaną folią, a inaczej przełożony na porcelanowy talerzyk. Jeśli chcesz, by Twój dzień wyglądał pięknie, musisz włożyć w to trochę wysiłku.

Do tego odpowiednia muzyka w tle (polecam internetowe radio Faubourg Simone) i kawa!

Teraz to, w jaki sposób rozpoczniesz dzień, zależy już tylko od Ciebie.

Tiger in the Flowers

Oryginalny prezent

Jeśli chcesz, by Twoje poranki były jeszcze bardziej wyjątkowe, możesz podarować bliskiej osobie (lub samemu zrobić sobie mały prezent!) komplet pięknych, spersonalizowanych filiżanek. Ja, patrząc na moje, zamówione na e-prezenty.pl, od razu się uśmiecham. Lubię pić kawę w kubku, wtedy jest jej dużo. Ale filiżanki, szczególnie ze złotymi elementami, zmieniają wszystko. Dodają elegancji i uroczystości każdej chwili. A kawa smakuje jeszcze lepiej.

śniadanie kawa szczęście piekne chwile

Bardzo podoba mi się to, że mogłam stworzyć swoje filiżanki zupełnie od zera, gdyż takich wzorów nie ma w sklepie. Jeśli więc masz oryginalny pomysł, niezwykle sympatyczna i pomocna ekipa e-prezenty spełni Twoje najśmielsze życzenia.

Czas przygotowania zamówienia to tylko 48 godzin. A wysyłka jest ekspresowa! Nie minie nawet kilka dni, a od razu możesz cieszyć się poranną kawą. Ja jestem bardzo zadowolona z jakości produktów.

I pamiętaj! Nie kupuj prezentu tylko na Walentynki. W pozostałe 364 dni też możesz okazywać miłość. Przez drobne gesty, małe przyjemności, a przede wszystkim przez bycie obecnym.

Najlepszy prezent na Walentynki

Ciekawa jestem, jaki jest Twój sposób na spędzanie razem czasu.

hello beautiful coffee breakfast style

kawa śniadanie poranek szczęście razem

Pictures by Eloi Rimmelspacher

 

 

You Might Also Like