Styl Working girl

Jak się ubrać do pracy: odważny kolor

29 lipca 2013
Pomarańczowy kolor w pracy
Jak się ubrać do pracy: odważny kolor
Pragnę podzielić się z Tobą drugą propozycją z serii „Working girl”. Ta seria powstała po to, by pomóc Ci w wyborze ciekawych zestawów do pracy.
Być może miewasz takie dni, kiedy wszystko pasuje jak ulał i ubierasz się w pięć minut. To są najlepsze dni! Ale przychodzi czasem taki czas, kiedy wydaje Ci się, że nic do niczego nie pasuje. Przebierasz się już piąty raz, czarna rozpacz, bo z pięć minut musisz już wychodzić. Warto jest mieć przygotowany (w głowie, na zdjęciu w komórce, na kartce) zestaw kilku różnych stylizacji, takich klasyków które sprawdzą się na 100%. I podczas momentów zwątpienia, po prostu sięgnąć po gotowe rozwiązanie.
Dzisiaj chciałam przedstawić Ci propozycję idealną na okres wiosenny i letni. Tym razem klasyczne, beżowo-czarne kolory przełamane zostały pomarańczem, który nadaje ożywczy i nieco młodzieżowy charakter całemu zestawieniu. I niebanalnie walczy z szarością biura. Pomarańcz bluzki jest delikatnie podkreślony paseczkiem na torebce i połyskującymi drobinkami wisiorka.
Dodatkowo, jasny żakiet, który idealnie sprawdza się w letnie dni sprawia, że całość nabiera lekkości i elegancji.
Jeśli boisz się tak odważnych kolorów, śmiało możesz zastąpić to bluzką w każdym kolorze. Beż i Czerń mają to do siebie, że dobrze wyglądają ze wszystkimi pozostałymi kolorami.
Także do dzieła! Stwórz swój własny, klasyczny zestaw!
Jak się ubrać do pracy: odważny kolor
Piękna pamiątka z Wenecji naszyjnik
Jak się ubrać do pracy: odważny kolor
Beżowy żakiet elegancja dress code
Tiger in the Flowers
Kobieta w pracy elegancja klasyka dresscode

Pictures by Eloi Rimmelspacher

Żakiet Mango | Bluzka Zara | Spódniczka i buty Promod | Torebka New Look | Zegarek Lorus | Naszyjnik Pamiątka z Wenecji
 
 

You Might Also Like