Styl

Idealna torba na plażę

19 sierpnia 2013
zachód słońca nad morzem

 

Jaka powinna być idealna torba na plażę? Przede wszystkim pojemna! No i wygodna, dobrej jakości oraz… powinna Ci się podobać i sprawiać, że co roku chętnie będziesz używać jej latem.

Jaki kolor wybrać?
Łącząc ze sobą różne wzory i faktury często dochodzę do wniosku, że najciekawsze, a zarazem najprostsze pomysły inspirowane są naturą. Nie chodzi mi tutaj o zmienność pór roku lub pogody, które warunkują w pewien sposób nasz ubiór, ale o kolory i materiały.
Najpełniejszą harmonię możemy odczuć żyjąc w zgodzie z otoczeniem, również zewnętrznie. Dlatego też, pomimo różnorodności wzorów, czułam się wyjątkowo dobrze w różnych odcieniach błękitu, które mieszały się ze stonowanymi kolorami morza i wieczornego nieba.
Torba na plażę – jaka powinna być?
Poszukaj przede wszystkim takiej, którą z przyjemnością będziesz używała na wiele okazji – piknik, zakupy, spacer. Postaw na uniwersalność i klasyczne kolory. Niech to będzie trwały, dobrej jakości produkt, który posłuży Ci przez lata.
Najbardziej podobają mi się sztywne torby, w których łatwo jest wszystko znaleźć.
Moja idealna torba na plażę
Torba-kosz, którą kupiłam na pobliskim targu, według zapewnień sprzedawcy, została wyrobiona ręcznie przez jego przyjaciół na Madagaskarze. I przebyła taką drogę, by znaleźć się na południu Francji! Jej naturalne kolory od razu mnie urzekły. Idealna na plażę (sprawdzone) i nie tylko. Dzięki swym naturalnym, ciepłym barwom, świetnie wpasuje się także we wczesną, jesienną aurę. 

sailor girl
ratanowy koszyk
plaża
zachód słońca
modny top w paski
modna torba-kosz
apaszka we włosach
jeansowe shorty
Tiger in the Flowers

Photos by Eloi Rimmelspacher

Spodenki Mango | Bluzka Reserved | Buty Tally Weijl | Torba – wyrób lokalny 

You Might Also Like