Współpraca

tiger-in-the-flowers-współpraca

Blog Tiger in the Flowers jest skierowany głównie do aktywnych, młodych kobiet, które cenią indywidualny styl i nie gonią za trendami, lecz chcą się wyróżnić. Swoją tematyką obejmuje modę, styl, kosmetyki oraz inspirujące tematy z zakresu kultury i sztuki.

Blog powstał w 2013 roku i wraz z rozwojem mojej świadomości, osobowości i stylu, stale ewoluuje.

Wszystkie zdjęcia i grafiki prezentowane na blogu są moją własnością. Wykonuję stylizacje, zdjęcia, piszę arykuły, kiedy trzeba, potrafię wystąpić publicznie lub stanąć przed kamerą, a nawet zmontować film.

Jeśli uważasz, że Twój produkt lub usługa wpisują się stylistykę bloga, napisz do mnie, a na pewno razem wymyślimy coś niesamowitego.

Proponuję artykuły sponsorowane, testy i recenzje produktów, sesje zdjęciowe z udziałem Twoich produktów, a także inne, niestandardowe akcje. Do każdej współpracy staram się podchodzić w sposób indywidualny i profesjonalny.

Najważniejsza jest dla mnie szczerość wobec moich czytelników, dlatego też zawsze polecam to, co sama bym wybrała i to, w czym czuję się najlepiej. Wszystkie posty sponsorowane, lub zawierające reklamę produktu oznaczone są hashtagiem #współpraca.

Zapraszam do kontaktu!