Wydarzenia

Gala Przyłapani na modzie 2016

18 stycznia 2017

gala przyłapani na modzie

Nie mogłam doczekać się, by podzielić się z Tobą tą informacją!

Zostałam zaproszona na Galę „Przyłapani na modzie 2016”, która odbędzie się już pojutrze, o godzinie 18.00 w Galerii Krakowskiej. Podczas gali, zaprezentuję na scenie moją konkursową stylizację w stylu vintage.

Muszę przyznać, trochę się boję.

Pisząc te słowa, ze stresu trochę drży mi ręka. Po raz pierwszy wystąpię publicznie jako blogerka. Zazwyczaj działam za ekranem komputera lub przed obiektywem aparatu 🙂

Co prawda, wiele razy występowałam publicznie, ale zazwyczaj w takich wystąpieniach pod uwagę brane było moje doświadczenie, wiedza, punkt widzenia, a nigdy to, jak jestem ubrana. Dlatego czuję się trochę nieswojo.

Ale będzie to niesamowita okazja, by poznać innych blogerów, bo do tej pory nie spotkałam jeszcze osobiście ani jednej osoby, która bloguje.

Jeśli tylko masz czas, przyjdź!

Zapraszam Cię bardzo serdecznie, by mi pokibicować, potrzymać kciuki, porozmawiać. Będzie mi bardzo miło, jeśli przyjdziesz i się przywitasz, chętnie Cię poznam!

Możesz także zagłosować na moją stylizację, która walczy o nagrodę publiczności. Wystarczy Twój like pod zdjęciem (głosy można oddawać do jutra do godziny 10:00).

 

Głosować można tutaj:

Jaki jest plan?

Program całego wydarzenia zapowiada się niezwykle ekscytująco:

18.00 Rozpoczęcie gali
18.15 Prelekcja Agnieszki Janas na temat street fashion i współczesnych dandysów. Rozmowa z Dorotą Wróblewską i dandysami z Krakowa
18.35 Finał konkursu Small but hot (tutaj występuję :))
19.05 Finał konkursu na najlepszą stylizację 2016 r. w akcji Przyłapani na Modzie
19.45 Występ Mateusza Guzowskiego
20.00 Rozmowa z laureatami akcji Przyłapani na Modzie 2015
20.15 Ogłoszenie wyników konkursów: Small but hot oraz Przyłapani na Modzie 2016

Ciekawi goście

Na gali będą wspaniali goście specjalni, tacy jak Dorota Wróblewska, Mateusz Guzowski, finalista VII Edycji Programu „Mam Talent” oraz półfinalista ostatniej edycji The Voice of Poland, Agnieszka Janas – dziennikarka i autorka książek: „Elegantki. Moda ulicy lat 50. i 60. XX wieku” oraz „Dandysi i Dżentelmeni”. Galę poprowadzi Kamil Pawelski vel Ekskluzywny Menel.

Już nie mogę się doczekać piątku!

Jeśli nie będziesz mogła przyjść, postaram się zrobić dla Ciebie ciekawą relację z tego wydarzenia.

:*

You Might Also Like